Jakie kwiaty kupić ukochanej kobiecie?

Jakie kwiaty kupić ukochanej kobiecie?

różowe tulipany

Każdy dzień jest dobry, aby okazać miłość, wsparcie lub wdzięczność drugiej osobie. Nie musisz czekać na specjalną okazję, żeby pokazać swoje uczucia ukochanej kobiecie. Małe gesty bardzo często potrafią wyrazić więcej niż tysiąc słów. Kwiaty to jeden ze sposobów na wywołanie uśmiechu u swojej kobiety. Są one przez wiele osób uznawane za symbol miłość, szacunku oraz szczerej sympatii. Jednak wybór odpowiednich kwiatów stanowi niemałe wyzwanie dla niejednego mężczyzny. W tym artykule poznasz znaczenie najpopularniejszych kwiatów i dowiesz się w końcu jakie kwiaty kupić ukochanej osobie. 

Kolory bukietów róż mają znaczenie

Róża to najpopularniejszy kwiat wręczany swojej drugiej połówce. Kwiat ten jest wyrazem prawdziwej miłości. Jeżeli zastanawiasz się jakie kwiaty kupić żonie na rocznicę, to róża będzie doskonałym wyborem. Warto jednak pamiętać, że kolor tych kwiatów ma również ogromne znaczenie. Oto kilka przykładów:

Białe róże – wiadomo nie od dziś, że biel jest oznaką czystości, niewinności oraz szacunku. Jeżeli nie masz pojęcia, jakie kwiaty kupić swojej pierwszej miłości, to dobrym pomysłem są białe róże. Bardzo często wręcza się je pannie młodej, aby przyniosły jej szczęśliwe i lojalne małżeństwo. Jeżeli mężczyzna prezentuje swojej kobiecie białe róże, to jest to oznaką, że ma on uczciwe zamiary oraz można mu w pełni zaufać.

Żółte róże – W XIX wieku były one wyrazem negatywnych uczuć takich jak: zazdrość, zdrada oraz szeroko pojęte oszustwo. Obecnie jednak ich znaczenie bardzo się zmieniło. Żółte róże symbolizują przyjaźń, radość, a nawet chęć niesienia pomocy. Niezwykle często są one wręczane, by wyrazić swoją solidarność. Są również dobrym wyborem dla gospodarza domu, którego odwiedzamy. 

Pomarańczowe oraz herbaciane róże – pomarańczowy kolor ma neutralne, a zarazem pozytywne znaczenie. Te kwiaty są symbolem sympatii, radości oraz szczerego uznania. Dobrym pomysłem jest wręczenie ich kobiecie, której chcecie okazać wdzięczność lub podziękować za przysługę bądź pomoc w ważnej sprawie. Mężczyźni bardzo często wręczają te kwiaty kobietą, z którymi się przyjaźnią i pragną, aby ich relacja przerodziła się w głębsze uczucie. 

Czerwone róże – większość kobiet uwielbia tradycyjne czerwone róże. Dlatego właśnie jeżeli nie wiesz jakie kwiaty kupić ukochanej, to postaw na klasykę. Czerwone róże symbolizują najgorętszą oraz najwspanialszą miłość. Z tego powodu są one wręczane z okazji dnia świętego Walentego, rocznicy ślubu, a nawet urodzin drugiej połówki. Zdobądź się na odwagę i sprezentuj swojej kobiecie przepiękne, czerwone róże.  

RANKING NAJLEPSZYCH PORTALI RANDKOWYCH

>> SPRAWDŹ

Czym są kwiaty dla kobiety?

Kwiaty dla większości kobiet są powodem do uśmiechu, szczerej radości oraz niesamowitej ekscytacji. Jeżeli jesteś w związku, to warto sprezentować je drugiej połówce nawet bez okazji. Jak już wyżej wspomnieliśmy, każdy dzień jest doskonały, aby wyrazić swoje uczucia. Szeroki wybór kwiatów zapewnia ogromne możliwości wśród gatunków, kolorów, a nawet kształtów. Oto kilka naszych propozycji:

 

Lilie białe – być może jesteś w długoletnim oraz trwałym związku i nie masz pojęcia jakie kwiaty kupić swojej kobiecie. W takim przypadku dobrze jest wybrać białe lilie. Niewiele osób wie, że w Chinach te kwiaty są prezentowane nowożeńcom lub parom, które spodziewają się narodzin dziecka. Mimo to są świetnym podarunkiem dla swojej kobiety na każdą okazję.

 

Wrzosy – jeżeli chcesz powiedzieć ukochanej, że jest przepiękna, ale w oryginalny sposób, to postaw na bukiet wrzosów. Są one symbolem prawdziwego piękna. Dodatkowo wytwarzają wokół siebie pozytywną aurę i wypełniają pomieszczenie przyjemną energię. Z ich pomocą stworzysz miłą atmosferę, która jest niezbędna podczas udanej randki. 

 

Irysy – symbolizują wiarę i nadzieję. Bardzo często obdarowuje się nimi kobiety, którym chce się pomóc w odnalezieniu prawdziwej miłości. To idealny pomysł na prezent dla najlepszej przyjaciółki, której życzymy oddanego partnera i szczęścia w relacjach damsko-męskich.

 

 

W co zapakować bukiet kwiatów?

Jeżeli już wiesz jakie kwiaty kupić swojej kobiecie, to teraz musisz zadbać o ich odpowiednie pakowanie. Owijanie bukietów w papier jest bardzo praktyczne, a zarazem stanowi przepiękną dekorację wizualną. W tym celu warto udać się do wykwalifikowanego florysty, który zabezpieczy kwiaty za pomocą papieru, flizeliny, juty lub innego materiału najwyższej jakości. Jednak znaczenie ma nie tylko sam papier, ale również metoda owijania bukietu. Sposób pakowania kwiatów wiele mówi o osobie, która go sprezentowała, a w szczególności o mężczyźnie. Profesjonalny florysta dobierze odpowiednią technikę do charakterystyki danych kwiatów. Tak przygotowany bukiet z pewnością wywoła uśmiech u kobiety Twojego życia.

Pamiętaj, aby wręczać kwiaty, których znaczenie jest zgodne z Twoimi uczuciami oraz pasują do danej kobiety i jej sytuacji życiowej. Statystyki pokazują, że to doskonały sposób na poprawę nastroju w związku i stworzenie wspaniałego klimatu na randce. Wiedząc już jakie kwiaty kupić ukochanej nie pozostaje nic innego, jak udać się do kwiaciarni i cieszyć się romantyczną chwilą niczym z filmu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *