Oświadczenie reklamodawcy

Oświadczenie reklamodawcy

Wychodząc naprzeciw osobom mającym trudności ze znalezieniem ukochanej osoby, portal twoja2polowka.pl powstał z myślą wsparcia osób poszukujących partnera lub miłości. Służy również wszelakimi poradami i informacjami w zakresie relacji międzyludzkich.

Korzystając z twoja2polowka.pl musisz wiedzieć, że nie zapewniamy zestawienia czy porównania z każdą aplikacją/ portalem randkowym na rynku, a jedynie z ich wybraną częścią. Nie gwarantujemy 100% dokładności ani aktualności podanych danych, gdyż mogą one ulegać zmianie w dość dynamicznym tempie. Ze swojej strony zapewniamy jednak możliwie jak najszybsze wprowadzanie aktualizacji, aby dane zawarte we wpisach były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością.

Informacje wyświetlane na portalu twoja2polowka.pl mogą podlegać modyfikacji w każdej chwili i zmiany te mogą być powiązane jedynie z naszą subiektywną opinią. 

Twoja2polowka.pl może czerpać korzyści związane z poleceniami poszczególnych portali czy stron, co z kolei może wpływać na opinię na ich temat.

Jeżeli masz jakieś pytania lub zauważyłeś/aś, że część informacji jest nieaktualna, daj nam proszę znać na adres kontakt@twoja2polowka.pl