eDarling – logowanie, opinie, ceny, recenzja

eDarling – logowanie, opinie, ceny, recenzja

Baner portal randkowy edarling

eDarling jest jednym z najpopularniejszych w Polsce portali randkowych. To również jedna z najbardziej liczących się w Europie tego typu platform. Ma ponad 13 mln użytkowników. W Polsce portal randkowy eDarling działa od 2010 roku. Platforma jest skierowana do osób, które szukają swojej drugiej połówki i są zdecydowane na długotrwałe relacje oraz stworzenie poważnego, stałego związku. Pomysłodawcy chwalą się, że portal jest bardzo skuteczny, ponieważ według nich, co 5 minut na eDarling rodzi się nowy związek. Czy tak jest w rzeczywistości? Poznaj funkcjonowanie portalu oraz opinie o eDarling i zdecyduj samodzielnie, czy warto tutaj założyć konto i zainwestować swój czas.

Jak działa portal randkowy eDarling?

portal randkowy edarling zalozenie konta w trzech krokach

eDarling to platforma internetowa, która należy do berlińskiej firmy Spark Networks Services GmbH. Powstała w 2008 roku w Niemczech. Celem platformy, jest założenie, że nikt nie musi być sam, a każdy może – nawet w Internecie – znaleźć swoją drugą i przede wszystkim doskonale dopasowaną i wymarzoną połówkę. Działanie portalu randkowego opiera się na opracowanym przez psychologów specjalnym matematycznym algorytmie, który odnajduje i dopasowuje partnerów na podstawie ściśle określonych danych. Są to:

 • dane demograficzne
 • osobiste preferencje,
 • profil psychologiczny.

Informacje z trzech wymienionych zakresów pochodzą z odpowiedzi, które zarejestrowany użytkownik portalu eDarling udziela wypełniając bardzo szczegółowy test osobowości. Na test trzeba poświęcić kilkadziesiąt minut. Dane demograficzne zawierają informacje takie, jak: płeć, wiek, miejsce zamieszkania oraz wykształcenie. Osobiste preferencje określane są na podstawie pytań o istotne dla użytkownika tematy. Dotyczą postrzegania życia, upodobań, zainteresowań. Odpowiadamy więc na pytania m.in. o to, jak spędzamy wolny czas, jakie mamy mocne strony czy czego poszukujemy w związku? Bardzo istotne są też oczekiwania w stosunku do partnera: światopogląd czy religia oraz pochodzenie i wykształcenie. Po wypełnieniu testu i odpowiedzi na wszystkie pytania powstaje szczegółowy psychologiczny profil, który jest oparty na pięcioczynnikowym modelu osobowości, tzw. „Wielkiej Piątce” – jednym z najważniejszych i najpopularniejszych założeń współczesnej psychologii osobowości. „Wielka piątka” (z ang. Big Five), którego autorami są brytyjscy psychologowie Paul Costa i Robert McCrae konkretnie obejmuje czynniki osobowości. Jest to:

 • neurotyczność,
 • ekstrawersja,
 • otwartość na doświadczenie,
 • ugodowość,
 • sumienność.

eDarling bierze pod uwagę więc dopasowanie demograficzne i zgodność osobistych preferencji. Jeśli występują bardzo duże podobieństwa i zgodności, takie osoby zostają sobie przedstawione przez portal randkowy jako propozycje partnerów. Platforma zapewnia użytkownikom 100% bezpieczeństwa poprzez kodowanie wszystkich danych oraz przechowywanie ich w taki sposób, by nikt niepożądany nie znalazł się w ich posiadaniu.

Rejestracja i logowanie na eDarling

Rejestracja podobnie jak logowanie eDarling nie jest skomplikowanym procesem. Na eDarling rejestracja jest darmowa. W pierwszych krokach podajemy swój e-mail, ustalamy hasło oraz zaznaczamy, kogo poszukujemy – kobietę czy mężczyznę. Następnie tworzymy swój profil.

ekran z widokiem rejestracji twarzy ludzi

Działanie portalu jest intuicyjne i bardzo proste. Dodajemy swoje zdjęcia i wypełniamy rozbudowany test osobowości. Po założeniu swojego konta – co najlepiej zrobić na komputerze – platformę randkową eDarling możemy mieć również na swoim telefonie komórkowym. Wystarczy bowiem ściągnąć i zainstalować odpowiednią aplikację, dzięki której można korzystać z serwisu w dowolnym miejscu i czasie. Teraz możemy korzystać z takich funkcjonalności jak:

menu lista funkcji portalu randkowym edarling
 • Wiadomości, to po prostu czat z użytkownikami, który odbywa się przy pomocy portalu.
 • Partner dla Ciebie – dopasowania wynikające z profilu psychologicznego, propozycje portalu Darling. Tu można od razu polubić profil, wysłać wiadomość.
 • Goście – to osoby, które odwiedziły profil.
 • Zdecyduj sam – rozbudowane informacje o proponowanych dopasowaniach ewentualnych partnerów. Możliwość wysłania uśmiechu lub wiadomości.

Ile kosztują randki na eDarling?

Randki na eDarling mogą być darmowe, ale korzystniejszą opcją jest wykupienie członkowstwa premium. Bez płacenia użytkownik otrzymuje możliwość uzupełnienia swojego profilu, wypełnienia testu osobowości. Może także poznawać nowe osoby. Członkostwo eDarling premium umożliwia rozbudowany dostęp do wszystkich funkcji serwisu eDarling. Jest to:

 • nieograniczona możliwość komunikowania się z innymi użytkownikami,
 • otrzymywanie informacji na temat osób, które odwiedzają profil użytkownika,
 • dostęp do zdjęć dopasowanych osób,
 • 20 dodatkowych nowych propozycji partnerów dzięki funkcji „Zdecyduj sam”,
 • rozbudowany profil osobowości dostępny także do ściągnięcia w formacie PDF,
 • potwierdzenie odczytania wiadomości przez odbiorcę.

eDarling premium oferuje wybór trzech abonamentów. Ich koszt zależy od okresu członkowstwa. Warto jednak wiedzieć, że im dłuższy okres członkostwa zostanie wybrany, tym niższa jest opłata. I tak:

 • 12 miesięcy: 39,90 zł/ mies.
 • 6 miesięcy: 49,90 zł/ mies.
 • 3 miesiące: 74,90 zł/ mies.

Opłata za wybrany okres jest pobierana z góry. Można jej dokonać na kilka sposobów: tradycyjnym przelewem, przez PayPal czy kartą płatniczą. 

Opinie o eDarling

Portal randkowy eDarling jest laureatem wielu wyróżnień, a także posiada uznane certyfikaty pochodzące od niezależnych organizacji. Jakie są opinie użytkowników? I gdzie można je znaleźć? Wiarygodnych opinii warto poszukać poza portalem. Opinie o portalu randkowym są różne, ale w przeważającej części brzmią pozytywnie. Opinie eDarling potwierdzają odnalezienie poprzez portal nie tylko drugiej połówki, ale też nawiązanie wielu cennych znajomości. 

Jak usunąć konto na e-darling?

A co zrobić, gdy już znajdziemy miłość na eDarling? Czy można usunąć swoje konto na eDarling i ewentualnie w jaki sposób można to uczynić?

By zrezygnować z członkostwa premium eDarling należy złożyć wypowiedzenie.

W zakładce Moje konto, w sekcji Członkostwo znajduje się pole Przedłużenie. Po prawej stronie należy kliknąć na łącze Anuluj i wybrać przyczynę składania wypowiedzenia, a następnie kliknąć przycisk Dalej oraz wprowadzić swoje hasło i kliknąć Potwierdź. To wszystko.

Usuwanie konta poprzez aplikację

Należy przejść do zakładki Ustawienia i kliknąć na Usuń konto oraz wybrać powód usuwania konta. Następnie należy potwierdzić swój adres e-mail i hasło. Potwierdzeniem usunięcia konta jest mail z portalu eDarling.

 

Poszukiwanie miłości nie jest proste, ale zawsze trzeba dać sobie szansę. Jak wskazują badania, najtrudniejszym i najbardziej wymagającym krokiem jest poderwanie drugiej połowy, rozpoczęcie rozmowy czy nawiązanie kontaktu. Sprawdź jak poderwać dziewczynę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *