Jak poderwać dziewczynę?

Jak poderwać dziewczynę?

Brakuje ci pewności siebie, przez co atrakcyjne kobiety wciąż uciekają ci sprzed nosa? Nie czekaj na cud i już dziś dowiedz się, jak poderwać dziewczynę szybko i bez wysiłku!

Nie da się ukryć, że nie wszystkim skuteczny podryw kobiety przychodzi naturalnie. Jedni mają to we krwi, przez co podrywanie dziewczyny przychodzi im naturalnie i często zakończone jest sukcesem. Inni natomiast muszą nieźle głowić się nad tym, jak poderwać dziewczynę i swojego misternie przygotowanego planu nie spalić na panewce. 

Czy ta przepaść oddzielająca jednych mężczyzn od drugich jest nie do przejścia? Absolutnie! Wbrew pozorom, sztuka podrywu jest czymś, czego w prosty sposób i bardzo szybko można się nauczyć. Jeśli w pracę nad sobą włożysz odrobinę więcej wysiłku niż dotychczas, podrywanie kobiet i swobodne flirty bez ciśnienia wejdą ci w krew. Nie zwlekaj i sprawdź, jak stać się magnesem na kobiety.

Gotowe teksty na podryw kluczem do sukcesu?

Chcesz wiedzieć, jak przyciągać do siebie kobiety jak magnes? Musisz przede wszystkim pamiętać, że współczesne reprezentantki płci przeciwnej są otwarte, pewne siebie, doskonale znają swoją wartość i z pewnością nie zadowolą się byle czym. Zapomnij też o tym, że gotowe teksty na poderwanie dziewczyny zrobią za ciebie całą robotę. Sypiąc wyświechtanymi frazesami z rękawa tylko się ośmieszysz. Nie bez powodu niegdyś najlepsze teksty na podryw dziś są obiektem żartów i mogą być ostatnim zdaniem jakie wypowiesz zanim dostaniesz od pięknej damy z liścia.

Czy oznacza to, że teksty na podryw musimy raz na zawsze wyrzucić do śmietnika? Niekoniecznie. Jeśli jesteś na tyle pewny siebie, żeby wykute na pamięć formułki obrócić w jawny dla obu stron żart – proszę bardzo! Zrób to z uśmiechem. Mową ciała pokaż, że doskonale zdajesz sobie sprawę z tego iż wypowiedziany przez ciebie tekst na podryw jest tandetny, a ty po prostu sobie żartujesz. Wtedy to zadziała. Dlaczego? Bo kobieta zobaczy, że jest to zabawny, wymagający nieco odwagi, dystansu do siebie i poczucia humoru wstęp do rozmowy. 

Jeśli podejdziesz do tego sztywno i z powagą, ona uzna, że nic sobą nie reprezentujesz, nie jesteś interesujący, chodzi ci tylko o jedno i z pewnością uważasz ją za pustą, dającą nabrać się na żenujące gadki lalę. Wtedy spaliłeś, musisz znaleźć inny cel. Zanim jednak to zrobisz, musisz się jeszcze trochę nauczyć.

 

Tajemnica skutecznych podrywaczy

Pamiętaj, że wbrew licznym opiniom, kobiety wcale nie są głupie. Mają doskonałą intuicję, która w ułamku sekundy wyczuje fałsz. Chcesz udawać kogoś, kim nie jesteś? Proszę bardzo. Jednak pamiętaj, że kłamstwo ma krótkie nogi i twoje udawanie prędzej czy później wyjdzie na jaw. 

Jeśli jesteś pewny siebie, podrywanie kobiet zapewne przychodzi ci z łatwością. Jeśli natomiast na co dzień pewności siebie ci brakuje, a twoje poczucie własnej wartości nieco kuleje, na dłuższą metę żadne gotowe teksty na podryw ani kontrolowanie mowy ciała tego nie zdołają ukryć. Na szczęście jest na to sposób.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego niektórzy mężczyźni przyciągają jak magnes, a inni odpychają kobiety jakby mieli trąd? Odpowiedź jest prosta. Siła przyciągania tych pierwszych pochodzi z ich wnętrza. Oni doskonale wiedzą, że praca nad sobą, swoim charakterem i poczuciem własnej wartości to klucz do sukcesu. Zdają sobie sprawę z tego, że kiedy oni sami będą świadomi swojej siły i atrakcyjności, dopiero wtedy tą siłę i atrakcyjność będą mogły poczuć i zauważyć kobiety. Nigdy na odwrót.

 

Jak stać się magnesem na kobiety?

Psycholodzy od dawna powtarzają, że inni są odzwierciedleniem tego, co sami o sobie myślimy. Więc jak kobieta, która ci się podoba ma uważać się za atrakcyjnego, godnego uwagi i interesującego mężczyznę, skoro ty sam w środku tych wartości u siebie nie dostrzegasz? Owszem, możesz udawać przed nią i przed sobą, że taki jesteś. Ale tak daleko nie zajedziesz. Jeśli z tyłu głowy masz o sobie złe przekonania i niezbyt dobre zdanie to masz jak w banku, że żadne porady dotyczące tego jak poderwać kobietę na dłuższa metę ci nie pomogą. Prawdziwym kluczem do trwałego sukcesu jest przede wszystkim praca nad sobą. To podstawa. Dopiero kiedy zbudujesz solidne poczucie własnej wartości, dostrzeżesz w sobie atrakcyjność i zdobędziesz prawdziwą (nie udawaną!) pewność siebie, możesz zacząć realnie i naprawdę skutecznie działać.

 

Jak poderwać dziewczynę skutecznie i z klasą?

Bądź sobą

Jak już wcześniej wspomniano, udawanie do niczego dobrego nie prowadzi. Owszem, może przynieść zamierzony skutek. Ale będzie to jednorazowy strzał. Kobiety prędzej czy później wyczują fałsz, a to jest to, czego naprawdę nie znoszą. Jeśli więc zależy ci na dłuższej relacji z kobietą (bez względu czy będzie to relacja FWB czy związek), musisz być autentyczny. Nie bój się pokazać, jaki jesteś naprawdę. 

Wbrew opiniom sfrustrowanych facetów, nie wszystkie kobiety to puste lalki barbie. Jeśli lalkami nie są, to na pewno nie szukają mającego przerośnięte ego pustego kena. Większość kobiet to zwykłe dziewczyny, które szukają zwykłych chłopaków. Szukają kogoś, kto tak jak one potrzebują autentycznego towarzysza do interesującej rozmowy, z kim mogłyby się dobrze bawić, od czasu do czasu pośmiać i może zaznać odrobiny bliskości.

 

Bądź zdecydowany

Nie musisz nachalnie pokazywać pewności siebie jeśli jeszcze jej zbyt wiele nie masz. Nie oznacza to jednak, że twoje poczynania mają być mdłe jak flaki z olejem. Podoba ci się ta konkretna dziewczyna? Pokaż jej to. W przeciwnym razie naprawdę fajna babka ucieknie ci sprzed nosa. A tego przecież nie chcesz, prawda? Niech naprawdę zauważy, że jest dla ciebie kimś więcej i dostrzeże, że jesteś zdecydowany by to „coś więcej” z nią budować. 

Kobiety nie lubią nijakich mężczyzn, którzy nie wiedzą czego chcą i tym bardziej takich, którzy nie umieją sięgać po swoje. Zbierz więc w sobie siłę, zapnij tyłek i pomału, ale systematycznie idź do przodu. Pamiętaj jednak, że twoje słowa i kierowane w jej stronę zapewnienia niewiele dadzą. Owszem, słowa są ważne, ale przede wszystkim muszą być poparte mową ciała, gestami i realnymi czynami.

 

Rozmawiaj, nie mów

Jak poznać zadufanego w sobie narcyza i kompletnie pozbawionego pewności siebie gościa? Obaj chcąc ukryć swoje niskie poczucie własnej wartości najczęściej gadają tylko o sobie. To odstrasza! W końcu wszyscy wiedzą, że z takimi ludźmi nie da się stworzyć ani zdrowej, ani tym bardziej żadnej relacji. Naucz się rozmawiać. Sztuka prowadzenia dialogu z kobietą jest o wiele prostsza, niż mogłoby się początkowo wydawać.

 

Jak rozmawiać z dziewczyną?

Okaż jej zainteresowanie. Pokaż, że interesują cię jej poglądy, myśli i uczucia. Jeśli już masz mówić o sobie, rób to z pasją. Niech widzi, że masz coś ciekawego do powiedzenia, rozwijasz swoje pasje, posiadasz zainteresowania i naprawdę coś sobą reprezentujesz. 

 

Jak zagadać do dziewczyny twarzą w twarz?

Jeśli jesteś pewny siebie i flirty z kobietami z reguły nie sprawiają ci problemu, możesz żartobliwie powiedzieć jakiś śmieszny tekst na podryw. W taki sposób, aby ona także zobaczyła, że to żart i od razu zrozumiała, że w ten zabawny sposób po prostu chcesz zwrócić na siebie jej uwagę.

Jeżeli natomiast jesteś nieco skrępowany, a podrywanie dziewczyn nie zawsze ci wychodzi, trzymaj się kilku prostych zasad. Przede wszystkim rozluźnij się, staraj się być autentyczny, podejdź do kobiety z uśmiechem i spraw jej delikatny komplement. Możesz także powiedzieć wprost, że zwróciłeś na nią swoją uwagę i masz ochotę po prostu z nią porozmawiać i bliżej poznać. 

Patrz jej w oczy. W swoich działaniach bądź zdecydowany, ale nie nachalny. W żaden sposób nie naruszaj jej przestrzeni osobistej, kobiety nie lubią natarczywych mężczyzn. Mową ciała pokaż jej, że oboje jesteście na równi i po prostu fajny chłopak podszedł do fajnej dziewczyny by ją bliżej poznać. Bądź przy tym uważny i obserwuj, czy ona w ogóle jest tobą i jakąkolwiek rozmową zainteresowana. Jej mowa ciała, gesty, spojrzenia i mimika twarzy to cenne wskazówki i drogowskazy, które (jeśli pozostaniesz uważny) mogą ci dużo powiedzieć i (kiedy będziesz się nimi kierował i świadomie na nie odpowiadał) poprowadzić do sukcesu.

 

Co napisać w pierwszej wiadomości do dziewczyny?

Pierwsza wiadomość do dziewczyny to wyzwanie? Nic bardziej mylnego! W dzisiejszych czasach liczy się prostota i autentyczność. Co napisać dziewczynie w pierwszej wiadomości? Jeśli jeszcze się nie spotkaliście w realu, po prostu się z nią przywitaj i powiedz wprost, dlaczego zdecydowałeś się do niej napisać. Zagadaj na jakiś temat, warto nawiązać do jakiejś informacji zawartej na jej profilu randkowym czy w social media. To będzie też wstęp do dalszej rozmowy. Bardzo dobrze jest też zwrócić się po imieniu typu Aniu, Kasiu, aby wykorzystać element personalizacji. Generalnie idź w myśl zasady – ta dziewczyna może otrzymywać np. 10 wiadomości dziennie od innych mężczyzn. Jak sprawić aby właśnie ta moja wyróżniła się na tle innych?

Zanim zaprosisz ją na pierwsze spotkanie wymień z nią chociaż kilkanaście wiadomości. Nie pisz więc wprost typu „to co, dzisiaj może jakaś kawiarnia?„. Kobiety chcą poznać choć powierzchownie osobę, z którą mają doczynienia.

 

Mamy nadzieję, że udało się z naszym artykułem rozwiązać kwestię pt. jak poderwać dziewczynę. Zatem idąc krok dalej, jeśli masz to już za sobą i zastanawiasz się gdzie zaprosić swoją wybrankę to polecamy nasz poradnik – Pierwsza randka najczęstsze pytania oraz porady.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *